O firmie

Firma SEB-REM Usługi remontowo-wykończeniowe Sebastian Baran to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nasza siedziba znajduje się w Nienadówce, ale chętnie podejmiemy współpracę z klientami z Rzeszowa, a także całego województwa podkarpackiego.

Remonty i wykończenia wnętrz wykonywane są profesjonalnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Doświadczenie zdobyte na rynku polskim sprawia, że świadczymy usługi najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia.Podczas aranżacji i realizacji prac wykończeniowych i remontowych kierujemy się najnowszymi trendami, co przekłada się na estetykę, funkcjonalność oraz doskonały design remontowanych wnętrz.Remonty oraz wykończenia mieszkań przeprowadzane są zawsze na podstawie umowy, sporządzonej wspólnie z klientem. Oferujemy również bezpłatną wycenę prac, doradztwo techniczne oraz pomoc w dobraniu optymalnych rozwiązań i materiałów wykończeniowych.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

DOKŁADNOŚĆ

DOKŁADNOŚĆ

Wszelkie powierzone nam prace wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością. Wszelkie powierzone nam prace wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością.
TERMINOWOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

Nasze usługi wykończeniowe realizujemy na terenie Rzeszowa i okolic. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane na czas przy zachowaniu najwyższej jakości usług.
DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Wykończenia mieszkań to główna usługa oferowana przez naszą firmę. Nabraliśmy wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam wykonywać kompleksowe usługi wykończeniowe mieszkań.